• מתוך הדיסק החדש: מוטי ויזל עם ביצוע מרגש לניגון ד' בבות

  עם השקת האלבום החב"די השני בסדרה, מגיש יוסף משה כהנא את אחת הרצועות המדוברות מתוך האלבום – ניגון המיוחס לאדמו"ר הזקן, שמבוצע בעוצמה חסידית, על ידי אמן הרגש מוטי ויזל ומקהלת הילדים של 'לחיים' • האזינו

  בטקס החופה, בהתוועדות חסידית בתאריכים מיוחדים, ובהזדמנויות נוספות, מנגנים את ניגון "ארבע בבות", ניגונו הידוע של האדמו"ר הזקן, שלא מעט סגולות נקשרו בו, ומבוצע כעת בביצוע ענק ומרגש.

  ההפקה המוזיקלית המרהיבה רואה כעת אור באלבום החדש והנדיר של 'לחיים הפקות', מבית היוצר של הרב יוסף משה כהנא. כעת, שבוע לאחר השקת האלבום והגעתו לחנויות, משחרר כהנא לקהל הרחב במרשתת את הניגון המיוחס.

  לביצוע הניגון הופקד אמן הרגש מוטי ויזל, כאשר ילדי מקהלת 'לחיים' הצעירה מלווים אותו בהרמוניה ווקאלית מרגשת במיוחד.

  "מעולם לא עבדתי על אלבום שנים רבות כל כך", סיפר ר' יוסף משה כהנא עם צאת האלבום בשבוע שעבר. "למצוא את השירים הכי נכונים והכי קלים, לצד כתיבת עיבוד חדשני שנותן להם משמעות חדשה, הייתה המשימה המאתגרת ביותר עבורי".

  באלבום החדש משתתפים בעלי מנגנים מהשורה הראשונה, ביניהם זאנוויל ויינברגר, אהר'לע סאמט, מוטי ויזל, יעקב יהודה דסקל, יוסף זאב בראווער, משה דמן, תוך שהם מבצעים לראשונה את אוצרות ניגוני חב"ד, שחלקם טרם פורסמו באף אלבום מוזיקלי זה עשורים.

  "השיא מבחינתי הוא רצועת ד' בבות", סיפר כהנא על הביצוע הראשון לניגון החב"די העתיק. "זה יהיה השיר שיחמם את הלב של כל עם ישראל. שיר שכולם שרים בעת שמחה, בעת תשובה ובעת התרוממות רוח".

  למעוניינים: האלבום זמין לרכישה אונליין באתרי 'לחיים הפקות' בארץ ובעולם ובחנויות ובדוכני המוזיקה.