• את מה הגדיר הרבי כ"הכי חשוב, הכי נחוץ והכי מוכרח?"

   צפיות
   1550 וידאו שיתוף

   את מה הגדיר הרבי כ"הכי חשוב, הכי נחוץ והכי מוכרח?"   Name*
   Email*
   Message

   לכבוד ל"ג בעומר והילולת התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי שחלה הלילה, מתפרסם סרטון בו תיעוד נדיר של הרבי, בו נצפה הרבי ממריץ במהלך התוועדות את חסידי חב"ד לקיום עניין מיוחד, אותו מגדיר הרבי בתור העניין "הכי חשוב, הכי נחוץ הכי דרוש והכי מוכרח".

   מהו אותו עניין? ובכן, מדובר בכתיבת ספרי תורה, אותם כינה הרבי כ"ספרי התורה הכלליים", אשר הרבי הורה לעשות השתדלות נפשית גדולה, על מנת שלכל יהודי ירכוש אות בהם. העלות תהיה לפי בחירתו של הקונה, כאשר ניתן לרכוש אות בכל סכום.

   בסרטון נצפה הרבי אומר בלהט: "כדי להזכיר גם על ה"מבצע", להשתדל שלכל יהודי תהיה אות בתורה, כפי שדובר באריכות כמה פעמים, וממילא לא נאריך בזה, אף על פי שזהו העניין הכי חשוב והכי נחוץ והכי דרוש והכי מוכרח כמדובר כמה פעמים".

   רכשו כעת אות בספר התורה הכללי לשמירה והצלה ולאחדות עם ישראל >>>

   מדובר בהתבטאות נדירה וכמעט חסרת תקדים של הרבי, ממנה ניתן ללמוד על החשיבות הגדולה שמייחס הרבי להשתתפות בכתיבת ספרי התורה.

   מיום הוראת הרבי ועד כה, נכתבו כבר שבעה ספרי תורה, בהם רכשו אותיות למעלה מ-2 מליון יהודים מכל רחבי העולם. כיום, ערב ל"ג בעומר, ספר התורה השמיני כבר עומד ממש לקראת סיום, כאשר היעד שהציבו בועד ספרי התורה הכלליים לסיום כתיבתו, הוא בשבועות.

   רכישת אות בספר התורה כעת, ערב ל"ג בעומר, תזכה את הקונה בפתק מיוחד, בו ייכתב שמו לתפילה ויונח על ציון קברו של התנא רבי שמעון בר יוחאי במירון, בעיצומו של היום הקדוש.

   רכשו כעת אות בספר התורה השמיני והיו חלק מלמעלה 2 מליון יהודים שכבר הצטרפו! לחצו כאן >>>

   תגיות:

   *רק תגובות מתאימות יתפרסמו