• "הגיע זמן גאולתכם": אהרון סיטבון באלבום חסידי חדש

   צפיות
   993 וידאו

   "הגיע זמן גאולתכם": אהרון סיטבון באלבום חסידי חדש   Error: Contact form not found.

   אמן הרגש והנשמה היהודי-חסידי ר' אהרון סיטבון שהינו זמר ויוצר המלחין את שיריו בעצמו, זוכה להשיק את האלבום השני שלו – "הגיע זמן גאולתכם", זאת לאחר כ-3 שנים של עבודה מאומצת ובקשות של אלפי מעריצים מכל העולם. האלבום יוצא לאור רגע לפני חודש החגים, שכולנו תפילה שנזכה לחגוג אותם מתוך בריאות איתנה בבית המקדש השלישי יחד עם משיח צדקנו  בגאולה השלימה • האזינו לתקציר האלבום

   סיטבון גדל בצרפת להורים מסורתיים, לאחר שהחל את הקריירה שלו כזמר מצליח ונועד לגדולות, החל אט אט להתקרב יותר ליהדות והחסידות ועזב את תחום המוזיקה, כי חשב שהמוזיקה והדת לא ממש יכולים להשתלב יחד, אך לאחר שהרבי מליובאוויטש הורה לו שכישרון זה מתנה מאלוקים וצריך לנצל אותו, הוא החליט לחזור וליצור מוזיקה יהודית בסגנון הייחודי שלו.

   את האלבום החדש הפיקו מוזיקלית אלי קליין ואיצי ברי שעובדים איתו כבר מהאלבום הקודם. "אהרון, הוא אדם, זמר, ויוצר מיוחד שמגיש בקולו העמוק והמרגש שירים מלאי תקווה ואמונה, לחניו מביאים איתם צליל אמיתי וממכר שכבר לא נשמע היום", אומרים קליין וברי.

   חוץ מהשירים החדשים אותם מוציא סיטבון אחת לתקופה, הוא מופיע באירועי ענק ושמחות ומבוקש אף בהופעות בחו"ל, בהם שר את שיריו הידועים. הקהל באירועים בהתפעלות רבה כששומעים את הקול הצעיר למרות גילו המתקדם, ה' שמר לו על הקול כדי שגם במרום גילו עדיין יוכל לעודד ולשמח את עם ישראל.

   תוכנם של רוב השירים באלבום החדש, הינו בעיקר על משיח וגאולה, דבר אשר היהודים במשך אלפי דורות כמהים ומייחלים לו שיבוא בכל רגע.

   תגיות: , , ,

   *רק תגובות מתאימות יתפרסמו