• גם כשקשה תמיד זוכרים: "אין לנו מלך אלא אתה" • מרגש

   צפיות
   950 וידאו

   גם כשקשה תמיד זוכרים: "אין לנו מלך אלא אתה" • מרגש   Error: Contact form not found.

   אנשים מסתגרים בבתיהם מאימת נגיף בלתי-נראה, דאגות פרנסה מחלחלות אל תוך הלבות. ויש גם חרדה לבריאותנו ולשלום יקירינו. ברגעים כאלה אנחנו נושאים עיניים למרום, אל אבינו שבשמים, התפילה משתפכת. הלוא אתה אבינו. אתה מלכנו. אין לנו מלך מלבדך. אלה התחושות המלוות עכשיו את שירת הניגון המיוחד "אבינו מלכנו". לפניכם הביצוע המיוחד של ר' אברהם פריד, באירוע 'צמאה', בבנייני האומה, ירושלים • צילום תמונה: מענדי קורנט • צפו

   אנשים מסתגרים בבתיהם מאימת נגיף בלתי-נראה. תכניות מתבטלות. החיים משתבשים. הכלכלה מתרסקת. דאגות פרנסה מחלחלות אל תוך הלבות. ויש גם חרדה לבריאותנו ולשלום יקירינו.

   ברגעים כאלה אנחנו נושאים עיניים למרום, אל אבינו שבשמים. יש על מי לבטוח. יש אל מי לפנות ולהתפלל. הוא מלך העולם. הוא השולט על כל המתחולל ביקום.

   התפילה משתפכת. הלוא אתה אבינו. אתה מלכנו. אין לנו מלך מלבדך. עליך אנו סומכים. בך אנו בוטחים. שמור עלינו. עשה שיהיה רק טוב לכל אחד ואחת מאיתנו.

   אלה התחושות המלוות עכשיו את שירת הניגון המיוחד "אבינו מלכנו", אחד מעשרת הניגונים שחיבר רבי שניאור-זלמן מלאדי, מייסד חסידות חב"ד. זה ניגון המושר בימים הנוראים, ובכל עת שמבקשים לעורר רחמי שמים.

   לפניכם הביצוע המיוחד של אברהם פריד, באירוע 'צמאה', בבנייני האומה, ירושלים.

   נשיר את הניגון מתוך ביטחון ואמונה שעם כניסתנו לחודש ניסן, חודש הניסים והגאולה, נזכה לראות את ניסי ה' ואת הגאולה השלמה.

   תגיות: , ,

   1. שיר ענק בביצוע מושלם של אברימל בכל עוצמתומרגש עד דמעות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה)
   2. מתרגשת מאוד

    מרישא
   3. מרגישים את עוצמת הניגון

    משתמש אנונימי (לא מזוהה)
   4. מרגש

    פששש
   *רק תגובות מתאימות יתפרסמו