• "אל תוותר": ר' מרדכי רוט בדואט עם הזמר יובל סלע

   צפיות
   695 וידאו שיתוף

   "אל תוותר": ר' מרדכי רוט בדואט עם הזמר יובל סלע   [contact-form-7 404 "Not Found"]

    

    

   לפני כחצי שנה הפתיע המטפל הרגשי מרדכי רוט בשיר בכורה "בין נפילה לעליה" שביצע בדואט יחד אם הזמר והיוצר עדי רן. כעת חצי שנה לאחר מכן, מרדכי רוט מוציא שיר נוסף חדש ועוצמתי יחד אם הזמר והיוצר יובל סלע • אל תוותר

   על השיר:

   מרדכי רוט מספר על האירועים שהובילו אותו לשיר. "היתה זו שעת לילה מאוחרת, ישבתי בסלון ביתי עם הגיטרה אחרי יום עמוס פגישות עם אנשים. באותו יום ביקר אצלי אדם שעבר הרבה קשיים ותהפוכות בחייו. "אני לא מאמין בעצמי ובעולם", אמר.

   הוא החליט שהוא מוותר על הכל, והחליט לנסוע לאי שם. בסייעתא דשמייא לא ויתרתי עליו. תוך כדי מחשבה עליו, ישבתי וניגנתי בגיטרה, והמילים של השיר יצאו מאליהם.

   השיר מוקדש:

   לכל מי שנמצא אי שם… והחליט לוותר על עצמו ולא להאמין בעצמו.

   בבקשה מכם: לעולם אל תותרו לעצמכם. אתם חזקים ויכולים!

   מרדכי רוט אינו זמר, ולא מתיימר להיות כזה. רוט משמש כמאמן ומטפל אישי ורגשי ביום יום והקים את 'עלומים' – מרכז חרדי לחיים בריאים. בנוסף לכך, הוא גם סופר שכתב ארבעה ספרים רבי-מכר למבוגרים וילדים יחד עם הסופר הידוע חיים ולדר.

   כמטפל וסופר בעל טור שבועי בעיתון ובמדיה העוסק בנפש האדם ובנושאים רגישים שונים, נפגש רוט מחוץ לחדר הטיפולים עם המון בני-נוער ואנשים שונים הנמצאים בכל מיני מצבים בחיים שלהם. הוא מעודד ומחזק אותם בשיטות טיפול שונות ובדיבורים הנוגעים אל הלב, הנשמה והנפש, וגם למוסיקה והגיטרה עליה הוא פורט יש חלק חשוב באותם מפגשים ואירועים שונים.

   כדי להוסיף נופך ועומק ליצירה הכל כך מיוחדת, נקרא אל הדגל הזמר יובל סלע לבצע את השיר בדואט משותף. החיבור המיוחד בין השניים הפך את השיר לאטרקטיבי וקולע למטרה הכל-כך מיוחדת שאליה הוא שואף להגיע.

   אתם מוזמנים לחוות את השיר עם הצלילים והמילים, האזנה עריבה!

   קרדיטים:

   מילים ולחן: מרדכי רוט.

   שירה: מרדכי רוט ויובל סלע.

   עיבוד והפקה מוזיקלית: ראובן חיון.

   תופים: ניר סגל.

   גיטרות, בס, קלידים וכלי קשת: ראובן חיון.

   הפקת וידאו קליפ: Oov Art.

   ראובן חיון 052-2723811

   כל הזכויות שמורות למרדכי רוט

   *רק תגובות מתאימות יתפרסמו