• בן-גביר במסר של הרגע האחרון לחסידי חב"ד

   צפיות
   509 וידאו

   בן-גביר במסר של הרגע האחרון לחסידי חב"ד   Error: Contact form not found.

   רגע לפני שהקלפיות נפתחות למערכת הבחירות הגורלית והמכריעה, פונה עו"ד איתמר בן גביר ממפלגת "עוצמה יהודית" אל חסידי חב"ד במסר אישי בו הוא מבטיח לשמור על שלושת השלימויות: העם, התורה והארץ, ולא לאפשר אפילו דיבורים על מסירת שטחים לאוייבים.

   הבהרה: הכתבות בנושא הבחירות אינן משקפות בהכרח את הקו האידיאולוגי של האתר והן מוגשות כחומר למחשבה מטעם המפלגות השונות.

   תגיות: ,

   1. הרב זלמן לנדא אישר לפרסם בשמו שהוא תומך בעוצמה יהודית

    משתמש אנונימי (לא מזוהה)
   2. רק עוצמה יהודית כולנו מצביעים ובעז"ה עוברים

    אלברט
   3. עוצמה יהודית תיכנס בגדול בעזרת השם , חזקים וברוכים לחברי עוצמה יהודית , רק עם עוצמה יהודית בעזרת השם תיהיה ממשלה ימנית חזקה

    חיים לוין
   4. יש כאלה בתגובות פה שיביאו ל"נתניהו טוב ליהודים" של 1996
    כדי שזה לא יחזור חייבים ממשלת ימין חזקה בלי אחדות עם השמאל כדי שזה יקרה חייבים להכניס את עוצצה היהודית בפנים אז תפסיקו ללכלך כי אם יהיה חסר חס ושלום קולות בודדים תהיו אחראים לזה גם ביבי הבין את זה והפסיק לתקוף את עוצמה יהודית אז בבקשה מיכם תנו לעוצמה יהודית לעבור כדי שלא תבכו אחרי זה

    מנחם
   5. כשם שקיבל שכר על הדרישה, יקבל שכר כפליים על הפרישה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה)
   6. ההנחיה הפשוטה היא להצביע למפלגה שעוברת את אחוז החסימה. לחב"ד נסיון טוב ובריא עם גורמים שונים בתוך מה שקרוי היום ימינה, אין סיבה לזרוק קול לפח בהצבעה לעצמה כשאפשר להמשיך ולעשות טוב, רק טב בקלפי!

    חב"דניק
   7. חבל הזמן.. זריקת קולות לפח.
    רבני חב"ד הודיעו שלא להצביע למפלגה שיש אפילו רק ספק אם תעבור את אחוז החסימה ולצערי הרב 'עוצמה יהודית' עדיין עומדת בהגדרה הזאת.
    הרי כדי שהיא שבאמת תעבור לא מספיק סקר שאומר שהיא תקבל 4.

    חסיד שמציית לרבנים
   8. בעזרת השם!

    שיינא
   9. איתמר אוהבים אותך, אהבה בלי מיצרים, לוואי שירבו כמותך בישראל, אבל, הנה בא ה'אבל' הגדול, יש משהו שאנחנו אוהבים יותר, הרבה יותר, לאין ערוך, הלא היא ארץ הקודש אהובת נפשנו, שפגיוני זרים מאיימים כעת לבתרה לגזרים, וחיצי רעל מכוונים כדי לרדוף בחורמה כל בדל של יהדות, ולנדות ולנשל את נשאי דגלה, וצר לנו מאוד שבפעם הזאת לא נוכל להעניק לך את קולנו, כי איככה נסכן את ארץ הקודש ואת יושביה, כי איככה אוכל וראיתי באובדן מולדתי, צר לי עליך אחי, אבל זוהי צו השעה, להניח בצד כל אגו או משאלה, וזהו מצוה עצומה של הצלת הרבה נפשות מישראל, בתקוה שינצור ה' את העם הזה ואת הארץ הזאת ויצלנו מכל מבקשי רעתינו, ובד בבד אנו מתפללים ומייחלים להמשך הצלחותיך הכבירות, ושתזכה לעשות גדולות ונצורות ולראות ברכה מרובה בכל מפעלותיך, כאשר היתה באמנה אתו.

    מנדי
   10. ומה עם מה שאמרו הרבנים לא להצביע לעוצמה??? הרב אקסלרוד הרב וילשאנסקי מכון הלכה ועוד…

    לא מזוהה
   11. בן גביר אוהבים אותך!!!
    חב"ד תפנימו!!!
    דווקא בן גביר!!!

    חזק!!!
   *רק תגובות מתאימות יתפרסמו