• י"ג מדות: נרננה, אדלר ויהושע פריד בביצוע מרטיט

   צפיות
   229 וידאו

   י"ג מדות: נרננה, אדלר ויהושע פריד בביצוע מרטיט   Error: Contact form not found.

   בימי הרחמים והסליחות, מוגש בפניכם ביצוע מעורר במיוחד שבוצע ב"מעמד הסיומים", שהתקיים במסגרת אירועי בין הזמנים על ידי R.T. הפקות. במרכז האירוע, האמן ישראל אדלר שברגש סוחף ועוצמתי ביצע בדואט עם יוסי גרין את לחנו המפורסם "שלוש עשרה מדות", כשבמקור בוצע על ידי אברהם פריד כשקהל המשתתפים יושב מרותק ומחושמל • לצפיה

   בימי הרחמים והסליחות, בהם מתחנן כלל ישראל לעורר את שלוש עשרה מידות הרחמים, וזועק בבתי הכנסיות שוב ושוב "השם השם קל רחום וחנון", מוגש בפניכם ביצוע מעורר במיוחד שבוצע ב"מעמד הסיומים", שהתקיים במסגרת אירועי בין הזמנים על ידי R.T. הפקות, שהביאה לישראל לסבב אירועים, את גדול המלחינים יוסי גרין.

   "אירוע הסיומים" התקיים בהיכל האודיטוריום סנהדרין בירושלים, ובו הופיע יוסי גרין כשהוא מבצע את לחניו המפורסמים, כשלצידו תזמורת ענק של המעבד הנודע והמוכשר יהושע פריד, שכתב עיבודים חדשים ליצירותיו של גרין לכבוד הערב המיוחד.

   האירוע רב הרושם נכתב ותוזמר על ידי המעבד יהושע פריד, כשגווני היצירות של גרין חולפות ומתנגנות, מיצירות שמחות ותוססות לניגוני רגש איטיים.

   במרכז האירוע כשיוסי גרין יושב על פסנתר הכנף ופורט על קלידי הנפש, נקרא לבמה המעוטרת, האמן והיוצר ישראל אדלר שברגש סוחף ועוצמתי ביצע בדואט עם יוסי גרין את לחנו המפורסם:

    "שלוש עשרה מדות", כשבמקור בוצע על ידי אברהם פריד כשקהל המשתתפים יושב מרותק ומחושמל.

   י"ג מידות 

   שירה : יוסי גרין & ישראל אדלר

   עיבודים עיבוד קולי ותזמור : יהושע פריד

   קולות : מקהלת "נרננה"

   לחן : יוסי גרין

   מיקס : אלי קליין

   צילום ועריכה : נתי אלבר

   סאונד ותאורה : S.B. הפקות שרגא בוקשפן

   מולטמדיה : שמוליק בן הרוש

   הפקה : R.T. הפקות & שיא הפקות

   יח"צ ומדיה – פירסט קלאס

   תגיות:

   אין אפשרות להגיב לכתבה זו.