• מה ה"רחוב" באמת יודע ומרגיש על משיח? הבדיקה הגדולה

   צפיות
   96 וידאו

   מה ה"רחוב" באמת יודע ומרגיש על משיח? הבדיקה הגדולה   Error: Contact form not found.

   בשנה האחרונה עמל צוות ההפקה של הקורס הדיגיטלי "משיח, זה ריאלי" על גיבוש התכנים למוצר החדשני בתחום ההסברה. כחלק מעבודת השטח, יצא צוות ההפקה להרגיש אותו מקרוב. ה"מצלמה המשוטטת" לכדה תובנות מעניינות, על הרצון החזק והאמונה בביאת המשיח – ולצד זאת על התחושות כלפי האירועים השונים שיתקיימו בעידן הגאולה • צפו בתיעוד

   בשנה האחרונה עמל צוותו ההפקה של הקורס הדיגיטלי "משיח, זה ריאלי" על גיבוש התכנים למוצר החדשני בתחום ההסברה. כחלק מעבודת השטח המעמיקה יצא צוות ההפקה להרגיש אותו מקרוב. ה"מצלמה המשוטטת" לכדה תובנות מעניינות, חלקן מפתיעות, על הרצון החזק והאמונה בביאת המשיח – ולצד זאת על התחושות כלפי האירועים השונים שיתקיימו בעידן הגאולה.

   "כל אחד מאתנו, חסידי חב"ד, גיבש לעצמו לאורך השנים הנחות יסוד אודות התפיסות הקיימות בכלל הציבור בנוגע לענייני משיח וגאולה" מספר לנו הרב מנחם מענדל לרנר, יוצר הקורס.

   "חלק חושבים שמשיח לא מעניין את האנשים, חלק חושבים דווקא הפוך – שכווווולם חזק בעניין של משיח, אבל גם אלה וגם אלה לא תמיד בטוחים שהם יכולים לענות מספיק טוב על שאלות בנושא. כשיצאנו לרחוב רצינו להבין דבר אחד פשוט: מה חושב העולם על ביאת משיח, וכיצד אנחנו יכולים לספק את הפתרון הטוב ביותר לעניין. המטרה היא הרי למלא את השליחות של הרבי ולתת מענה אמיתי לכל יהודי ויהודי. התשובות שקיבלנו עזרו לנו לחדד עוד יותר את תכני הקורס והפידבק מאנשים שכבר צפו בשיעורים – נהדר!"

   מהיום מפסיקים להסביר ומתחילים להתחבר

   תגיות:

   *רק תגובות מתאימות יתפרסמו